bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 grudnia 2016
  • wyświetleń: 4510

Retail Park Karpacka świętuje drugie urodziny - 9 dni promocji!

Artykuł sponsorowany:

Z okazji drugich urodzin Retail Park Karpacka - galeria handlowa w Bielsku Białej organizuje aż 9 dni promocji. Oferta specjalna dostępna będzie od 3 do 11 grudnia.

Minęły już dwa lata od otwarcia Retail Park Karpacka, znajdującego się w Bielsku Białej przy ulicy Kolistej oraz Alei Generała Andersa, jednej z głównych tras komunikacyjnych miasta. Z okazji urodzin przygotowano wyjątkowe promocje dla klientów. Promocje obowiązują od 3 do 11 grudnia.

Retail Park Karpacka


W Retail Park Karpacka znajdują się popularne sklepy, w tym drogeria Rossman, sklep spożywczy Biedronka, Pepco oraz KIK - oferujące odzież i artykuły dla domu w atrakcyjnych cenach, a także sklep sportowy Decathlon Easy, Neonet z artykułami RTV AGD i IT oraz Apteka Ziko. Ponadto na terenie galerii mieści się także oddział banku ING, klub fitness CityFit oraz Świat Sypialni, oferujący materace i łóżka.

Powierzchnia Retail Parku Karpacka wynosi około 6,3 metrów kwadratowych. Centrum handlowe składa się z dwóch obiektów: wielofunkcyjnego obiektu handlowego o łącznej powierzchni ok. 5,8 tys. metrów kwadratowych oraz dyskontu spożywczego Biedronka, liczącego 1,1 tys. metrów kwadratowych. Klienci mogą korzystać z około 230 bezpłatnych miejsc parkingowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duże osiedle mieszkaniowe Karpacka.