bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 grudnia 2016
  • wyświetleń: 8829

Zostań ratownikiem Grupy Beskidzkiej GOPR

Grupa Beskidzka GOPR zaprasza wszystkich zainteresowanych ratownictwem górskim na egzamin wstępny.

gopr
fot. R. Ślęzak, Grupa Beskidzka GOPR


Egzamin rozpocznie się 7 stycznia 2017 r. o godzinie 9:00 w Centralnej Stacji Ratunkowej w Szczyrku, a następnie kandydaci wyjadą na szczyt Skrzycznego, gdzie będą musieli sprostać wymaganiom odnośnie jazdy na nartach oraz wiedzy topograficznej rejonu działania Grupy Beskidzkiej.

Następnego dnia odbędzie się druga część egzaminu, która rozpocznie się o godzinie 9:00 na Klimczoku. Kandydaci zostaną poddani próbie sił, w której pokażą sprawność fizyczną. W dalszej części przejdą test z wiedzy o górach.

Aby przystąpić do egzaminu należy spełnić wymagania formalne:
1. Złożenie kompletu dokumentów: wypełniony formularz zgłoszeniowy (www.gopr.org.pl/kandydat.pdf), zaświadczenie lekarskie, opinia 2 ratowników wprowadzających do GOPR, 2 zdjęcia.
2. Wiek min. 18 max. 40 lat.

Termin i miejsce składania dokumentów: osobiście lub pocztą do 23 grudnia (piątek) 2016 r. w Centralnej Stacji Ratunkowej w Szczyrku, przy ul. Dębowej 2. Niedostarczenie kompletu dokumentów w terminie skutkuje niedopuszczeniem do egzaminu wstępnego.

Szczegółowe info u Szefa Szkolenia GB GOPR Jacka Jawienia: jacek.jawien@beskidy.gopr.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.