bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2016
  • wyświetleń: 6563

Policja poszukuje świadków dwóch zdarzeń drogowych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji poszukują świadków wypadków drogowych, do których doszło ostatnio na bielskich drogach.

Do pierwszego wypadku doszło 22 listopada na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej i Wapiennej. Przypominamy, że kierująca pojazdem marki Audi A4, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motorowerem marki Junak, doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. Na skutek potrącenia motorowerzysta doznał obrażeń ciała.

Drugie zdarzenie miało miejsce 1 grudnia, około godziny 1.00 na ul. Wałowej, gdzie nieustalony kierujący srebrnym samochodem, potrącił 18-letniego pieszego. Poszkodowany miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Na skutek potrącenia doznał urazu głowy i nogi. Przewieziono go do szpitala.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bielsk-Białej poszukuje świadków obu wypadków. Osoby, które posiadają informacje na temat opisanych wypadków, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z najbliższą jednostką policji bądź bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym KMP w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 997, 112 lub (33) 812-12-80.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj