bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 grudnia 2016
  • wyświetleń: 5843

Mikołajki w Sarnim Stoku: wspaniała zabawa i spotkanie z Mikołajem!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Artykuł sponsorowany:

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza wszystkich najmłodszych na wspaniałą, mikołajową zabawę już w najbliższy weekend. A 6 grudnia wpadnie z wizytą Święty Mikołaj, który będzie wręczał prezenty. W ramach Niedzielnych Bajeczek odbędą się dwa mikołajkowe spotkania teatralne 4 i 6 grudnia.

W tym roku mikołajkowe marzenia spełniają się w Sarnim Stoku!W sobotę, 3 grudnia w godz. 12:00 - 18:00 na dzieci czekają warsztaty tworzenia świątecznych ozdób, foto - kącik i darmowe zdjęcia, malowanie buziek oraz gry i konkursy z nagrodami. W niedzielę, 4 grudnia zapraszamy na ciąg dalszy warsztatów i atrakcji oraz na zimowe przedstawienie teatralne pt. ,,Góralska przygoda” o godzinie 16:00! Dzieci, które zostaną po spektaklu wezmą udział w animacjach ruchowych, tym razem nauczą się regionalnego tańca góralskiego. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji dla całych rodzin.

We wtorek, 6 grudnia - spotkanie z Mikołajem od godz. 15:00 do 19:00 (podczas którego będzie można przekazać prezent, który wręczy Mikołaj) połączone z zabawnym spektaklem o godz. 16:00 pt. ,,Mikołajów Dwóch”.

Sarni Stok, mikołaj


Dodatkowo dla osób, które myślą o kupnie lub już kupią prezenty przygotowaliśmy nie lada gratkę - za każde wydane 150 zł lub 100 zł zapłacone karta podarunkową za zakupy w sklepach CH Sarni Stok będzie można zapakować za darmo jeden prezent na stoisku Świątecznej Dekoratorni Prezentów, która rusza już w ten weekend i potrwa do samych świąt.

Przypominamy również o trwającym cyklu spektakli teatralnych ,,Niedzielne Bajeczki”, w którym należy zebrać minimum 6 pieczątek dokumentujących uczestnictwo w teatrzykach i wykonać zadanie konkursowe: dołączyć zdjęcie wykonane podczas Niedzielnych Bajeczek przedstawiające członków rodziny uczestnika konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Który ze spektakli jesiennej edycji podobał Ci się najbardziej i dlaczego?” Spośród zgłoszeń Jury wyłoni zwycięzcę, któremu wręczy nagrodę podczas finału, w dniu 8 stycznia 2017.

Centrum Handlowe Sarni Stok

43-300 Bielsko-Biała
ul. Sarni Stok 2

tel. 033 828 30 41
fax 033 828 30 42