bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 grudnia 2016
  • wyświetleń: 5720

Nowy zastępca w KP II. Uroczyste wprowadzenie na stanowisko - foto

W czwartek w Komisariacie Policji II w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste wprowadzenie zastępcy komendanta. Stanowisko to objął podinsp. Bartłomiej Iskierka, dotychczasowy Zastępca Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą bielskiej komendy. Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak oficjalnie wprowadził nowego zastępcę na stanowisko i wręczył mu rozkaz o powołaniu.

Nowy zastępca w bielskiej "dwójce" - 01.12.2016 · fot. KMP Bielsko-Biała


W bielskim komisariacie II, w obecności policjantek, policjantów oraz pracowników cywilnych, odbyło się wprowadzenie na stanowisko nowego zastępcy komendanta tej jednostki. Został nim podinsp. Bartłomiej Iskierka, który dotychczas pełnił funkcję Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Podinsp. Bartłomiej Iskierka zastąpił na tym stanowisku podinsp. Mariusza Piątka, który awansował na stanowisko komendanta komisariatu I. Szef bielskiego garnizonu insp. Dariusz Matusiak oficjalnie wprowadził nowego zastępcę na stanowisko i wręczył mu rozkaz o powołaniu.

Nowo powołany komendant podziękował za dotychczasową współpracę policjantom i pracownikom wydziału d/w z PG, w którym pracował przez blisko 16 lat. Obejmując nowe stanowisko poprosił o wyrozumiałość i życzliwość, zobowiązując się jednocześnie do dbania o dobre relacje ze współpracownikami oraz do wytężonej pracy na rzecz kierowanej jednostki.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.