bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 listopada 2016
  • wyświetleń: 4577

40-latek pomieszkiwał w bielskich hotelach. Nie płacił za nocleg

40-letni mieszkaniec Katowic winny jest blisko 6 tys. zł. właścicielom czterech bielskich hoteli. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej. Odpowie za oszustwa, za co może trafić do więzienia na najbliższe 8 lat.

Tylko w listopadzie mężczyzna pojawił się w czterech hotelach i pensjonatach w Bielsku-Białej. Korzystał z wszelkich oferowanych przez gospodarzy dobrodziejstw - od noclegu, wykwintnych posiłków poprzez drink bar, a kończąc na saunie, masażach i jaccuzi.

Kiedy obsługa prosiła go o uregulowanie rachunku, mężczyzna twierdził, że nie ma przy sobie gotówki ani też karty kredytowej. Sporządzał oświadczenie, zobowiązując się do uregulowania należności, których jednak nie uiścił w wyznaczonym terminie.

Personel jednego z hoteli powiadomił o zdarzeniu policjantów, którzy zatrzymali nieuczciwego klienta. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a nazajutrz usłyszał zarzuty. Grozi mu do 8 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.