bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 listopada 2016
  • wyświetleń: 8476

Bielsko-Biała jak z obrazu - poznajecie te miejsca?

A gdyby tak namalować Bielsko-Białą, jakby wyglądały na obrazach najznamienitszych malarzy? Sprawdziliśmy! Korzystając z aplikacji Prisma zdjęcia najbardziej charakterystycznych obiektów w mieście przerobiliśmy na obrazy. Poniżej zobaczycie efekty.

Bielsko-Biała w filtrach aplikacji Prisma · fot. bielsko.info


Na powyższych obrazach znalazły się zdjęcia m.in.: Zamek Sułkowskich, Teatr Polski, schronisko na Szyndzielni, Stadion Miejski, pomnik Bolka i Lolka. Ciekawi jesteśmy czy w tym wydaniu również znajdujecie bez problemu wszystkie wymienione miejsca.

Prisma to bardzo popularna aplikacja na telefony komórkowe (zarówno z systemem iOS, jak i Android), która pozwala zmienić dowolnie wybrane zdjęcie w obraz przypominający odpowiednie nurty w historii malarstwa.


Zrobiłeś inne, ciekawe zdjęcie? Prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze zdjęcia opublikujemy na łamach portalu bielsko.info.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.