bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 listopada 2016
  • wyświetleń: 12602

Kolizja skutera z osobówką na ulicy Krakowskiej - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

We wtorek około godziny 16.20 na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej z ulicą Wapienną doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. Kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala.

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Wapiennej i Krakowskiej - 22.11.2016 · fot. bielsko.info


Tuż po 16.00 w Bielsku-Białej na ul. Krakowskiej, 33-letnia kierująca Audi, w czasie manewru skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa 66-letniemu motorowerzyście. Ranny mężczyzna doznał złamania nogi. Przewieziono go do szpitala. Szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tych wypadków wyjaśniają policjanci z wydziału kryminalnego.

Polepszenie warunków pogodowych i słoneczne ostatnio dni sprawiły, że na drogach pojawiło się więcej jednośladów. Dlatego apelujemy do kierowców o zwracanie większej uwagi na rowerzystów i motocyklistów. Kierujących jednośladami prosimy natomiast o rozsądną jazdę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Miejsce zdarzenia

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj