bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 listopada 2016
  • 26 listopada 2016
  • wyświetleń: 63105

[ZDJĘCIA] Zrzutka na Fiata dla Toma Hanksa. Chcą wypromować miasto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

W centrum handlowym Gemini Park rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na zakup Fiata 126p, który ma trafić do... Toma Hanksa. Dwukrotny laureat Oscara notorycznie wrzuca na swoją stronę zdjęcia z "Maluszkiem". Pomysłodawczyni akcji zaprasiła wszystkich miłośników "Malucha" do wspólnej akcji w centrum handlowym, która odbyła się w piątek, 24 listopada. Na miejscu była m.in ekipa "Dzień Dobry TVN".

Zrzutka na Fiata dla Toma Hanksa - akcja przed Gemini - 25.11.2016 · fot. bielsko.info


W minioną niedzielę na naszym portalu wrzuciliśmy kolejne zdjęcie Toma Hanksa z "Maluchem". - A może by tak sprezentować aktorowi egzemplarz? Ma ktoś na stanie? - pytaliśmy w poście na Facebooku, w którym umieściliśmy link do artykułu "Aktor znów wrzucił fotkę z Fiatem 126p. Zakochał się w Maluchu".

maluch
Tom Hanks notorycznie wrzuca na swoją stronę zdjęcia z "Maluszkiem" · fot. Facebook / Tom Hanks


Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Monika Jaskólska, znana bielszczanom jako pomysłodawczyni charytatywnej akcji "Nie wypada nie pomagać", podchwyciła ten temat. - Wasz post był dla mnie inspiracją. Pomysł jest taki, żeby przekazać aktorowi egzemplarz Malucha, dzięki czemu wypromujemy nasze miasto. To jest idealna sytuacja - mówi Monika Jaskólska.

Plan jest taki, że Mały Fiat zostanie obklejony zdjęciami Bielska-Białej. Z jednej strony będą to archiwalne fotografie stolicy Podbeskidzia, z drugiej aktualne zdjęcia naszego miasta. - W tym celu chcemy zorganizować konkurs dla fotografów - wyjaśnia.

maluch
Maluch i skarbonka stoją już w Gemini Park · fot. Facebook Bielsko-Biała dla Toma Hanksa


Samochód zostanie zakupiony z środków, które przekażą mieszkańcy miasta w publicznej zbiórce. - Załatwiliśmy Malucha, który stanął już w Centrum Handlowym Gemini Park. Obok Fiata postawiliśmy skarbonkę. Pieniądze będą zbierane na zakup auta oraz koszty związane z transportem. To co zostanie, przekażemy na Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej - dodaje Pani Monika.

Zrzutka na Fiata dla Toma Hanksa - akcja przed Gemini - 25.11.2016
Ekipa Dzień Dobry TVN zainteresowała się pomysłem bielszczanki - 25.11.2016 · fot. bielsko.info


W piątek do Bielska-Białej przyjechała ekipa "Dzień Dobry TVN". Stacja telewizyjna zainteresowała się pomysłem bielszczanki i zamierza pomóc Pani Monice w ustaleniu, czy Tom Hanks posiada dom w Europie. - Jeśli tak, to zamierzamy mu dostarczyć go osobiście. Jeśli nie, to samochód trafi do domu Toma Hanksa w Los Angeles. Firma, która może go dostarczyć, już się do mnie zgłosiła - kończy pomysłodawczyni akcji.

Zachęcamy do polubienia strony "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa".

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fiat 126p dla Toma Hanksa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj