bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 listopada 2016
  • 25 listopada 2016
  • wyświetleń: 16894

[ZDJĘCIA] Spotkanie autorskie z Natalią Janoszek w Empiku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj

Natalia Janoszek, jedyna polska aktorka w Bollywood, dostała swój bilet do Indii i szansę na spełnienie Bollywood Dream. Dziś zna Bollywood od podszewki i zdradza w swojej książce "Za kulisami Bollywood" tajniki największego przemysłu filmowego na świecie, gdzie rocznie produkuje się już ponad tysiąc filmów.

Spotkanie autorskie z Natalią Janoszek - 24.11.2017 · fot. bielsko.info


W czwartek 24 listopada Natalia Janoszek spotkała się w Empiku z fanami ze swojego rodzinnego miasta. Polska artystka, która podbija Bollywood, opisała wszystkie swoje przygody i nowe doświadczenia w książce "Za kulisami Bollywood".

- Dostaje bardzo dużo pytań o tym, jak wygląda praca w Bollywood. Żeby odpowiedzieć na większość z nich postanowiłam napisać książkę, dzięki której czytelnicy mogą poznać Bollywood z mojego punktu widzenia - mówi Natalia Janoszek.

W książce możemy przeczytać m.in. o tym, jak bielszczanka trafiła do Bollywood oraz jak wygląda życie aktorki na planie filmowym. - Jest również sporo ciekawostek o Indiach i indyjskim przemyśle filmowym. Chciałam, aby książka była motywacją do spełniania swoich marzeń, przekraczania granic i wiary w to, że nie ma rzeczy niemożliwych do realizacji - dodaje aktorka.

Spotkanie autorskie z Natalią Janoszek - 24.11.2017
Spotkanie autorskie z Natalią Janoszek - 24.11.2017 · fot. bielsko.info


Po spotkaniu każdy fan Natalii mógł sobie zrobić z aktorką zdjęcie i otrzymać autograf bądź dedykację w książce.

Natalia Janoszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.