bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 listopada 2016
  • 1 grudnia 2016
  • wyświetleń: 10964

Spore ułatwienie dla kierowców. Od dziś za parking zapłacimy komórką

Od dzisiaj kierowcy parkujący w strefie płatnego parkowania w Bielsku-Białej mają dodatkową możliwość wnoszenia opłat za postój przy użyciu telefonu komórkowego.

mobilet, aplikacja, bilet, parking
Spore ułatwienie dla kierowców. Od dziś za parking zapłacimy komórką · fot. bielsko.info


Dziś w Bielsku-Białej został uruchomiony system moBILET. Aby korzystać z tej możliwości należy pobrać aplikację ze strony m.mobilet.pl lub z dedykowanego sklepu z aplikacjami w telefonie (App Store, Google play, BlackBerry, Windows Phone).

Aplikacja umożliwia łatwe, bezgotówkowe wnoszenie opłat za postój. Ponadto program umożliwia przedłużenie w dowolnym momencie opłaconego już postoju. Obsługa jest prosta. Po rejestracji w systemie dokonujemy wpłaty na nasze konto w systemie moBILET bądź podpinamy naszą kartę kredytową. Później wybieramy miasto, w którym chcemy dokonać płatności za parkowanie. W kolejnym kroku dokonujemy wyboru czasu parkowania i wpisujemy nasz numer rejestracyjny. I zatwierdzamy płatność.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.mobilet.pl oraz www.parkowaniebielsko.pl.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.