Wiadomości

  • 18 listopada 2016
  • wyświetleń: 6893

Piknik Organizacji Społecznych w centrum handlowym - zdjęcia

Czwarta edycja Pikniku Organizacji Pozarządowych, zorganizowana w ubiegłym tygodniu pod hasłem "Piknik w Beskidzkim Rytmie" była świetną okazją, aby organizacje pozarządowe działające w Bielsku-Białej i na terenie subregionu południowego woj. śląskiego mogły zaprezentować się mieszkańcom naszego miasta i odwiedzającym je gościom podczas Targów Ekonomii Społecznej, a także pokazać czym tak naprawdę jest przedsiębiorczość społeczna.

Piknik Organizacji Pozarządowych - 18.11.2016 · fot. UM Bielsko-Biała


Na stoiskach przygotowanych w Gemini Park w Bielsku-Białej można było zapoznać się z dorobkiem oraz programem działania kilkudziesięciu organizacji zajmujących się różnorodną tematyką, m.in. edukacją, kulturą i sztuką, sportem, turystyką, a także ochroną zdrowia i pomocą społeczną. Targi Ekonomii Społecznej pokazały lokalny charakter sektora pozarządowego oraz pozwoliły promować lokalne produkty i usługi świadczone przez podmioty ekonomii społecznej z subregionu południowego. W trakcie imprezy przybliżono także tradycję regionu Podbeskidzia, od muzyki, poprzez modę i rękodzieło.

Targom towarzyszyły m.in. pokazy sportowe i taneczne, warsztaty artystyczne, zabawy edukacyjne oraz konkursy dla dzieci i młodzieży. Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje pod okiem animatorów kultury, dzięki którym można było pospacerować na szczudłach, modelować balony a także wykonywać unikatowe prace rękodzieła.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj