bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 listopada 2016
  • 13 listopada 2016
  • wyświetleń: 6369

Darmowe bilety na święto miast partnerskich w nowoczesnej hali

Artykuł sponsorowany:

W środę 16 listopada w nowoczesnej hali "WERK Arena" w Trzyńcu odbędzie się turniej miast partnerskich "Razem mamy 854 lata". Obok gospodarzy z Trzyńca zaprezentują się goście z Żyliny oraz bielszczanie. Darmowe bilety można odebrać w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej.

werk arena
"WERK Arena" w Trzyńcu


W programie imprezy znajdzie się promocja poszczególnych miast, program artystyczny i sportowy, pokazy filmów promocyjnych, a w finale koncert muzyczny. Nasze miasto reprezentowane będzie przez artystów Bielskiego Centrum Kultury i Klub Sportów Azjatyckich ATEMI.

W trakcie imprezy odbędą się liczne gry i konkursy, w których udział brać będą przedstawiciele Trzyńca, Żyliny i Bielska-Białej. W części koncertowej wystąpią gwiazdy czeskiej estrady: Petr Kolář, Vašo Patejdl oraz „nasza” Halinka Mlynkova.

Impreza odbędzie się w środę 16 listopada o godz. 17:00 w super nowoczesnej hali WERK ARENA w Trzyńcu. Urząd Miejski w Bielsku-Białej dysponuje pewną partią bezpłatnych biletów. Wszystkich chętnych do udziału w zabawie zapraszamy po odbiór wejściówek. Bezpłatne bilety można odebrać w biurze Wydziału Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej (pl. Ratuszowy 5, tel. 33 470 12 38), w godzinach pracy urzędu. Dojazd do hali "WERK Arena" we własnym zakresie.

Lokalizacja "WERK Areny"miasta partnerskie

ab / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.