bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 listopada 2016
  • wyświetleń: 19556

Ford Taunus Agnieszki z Bielska-Białej przechodzi metamorfozę

W minioną niedzielę na antenie TVN Turbo mogliśmy obejrzeć pierwszy z dwóch odcinków programu "Samochód marzeń kup i zrób" z udziałem bielszczanki i jej ukochanego Forda Taunusa z 1973 roku.

ford taunus
Ford Taunus · fot. https://www.facebook.com/TaunusXL


O Agnieszce z Bielska-Białej pisaliśmy już kilka miesięcy temu w artykule "Bielszczanka i jej Ford w telewizji". Właścicielka 43-letniego Forda Taunusa zgłosiła swój pojazd do udziału w programie "Samochód marzeń kup i zrób" emitowanego na antenie TVN Turbo. Wówczas bielszczanka przekonała producentów programu, że to jej samochód powinien przejść gruntowną renowację.

- Agnieszka jest wprost zakochana w swoim Fordzie Taunusie XL z rocznika 1973 - daje wiele dowodów tej miłości, łącznie z wytatuowaniem sobie auta na ręce i prowadzeniem jego pamiątkowej księgi! Adam Klimek nie może przejść obojętnie obok takiej pasjonatki, mimo że stan czerwonego auta na czarnych blachach zwiastuje naprawdę potężne wyzwanie dla ekipy - czytamy na stronie programu "Samochód marzeń kup i zrób".

ford taunus
fot. Facebook "Samochód marzeń kup i zrób"


Ekipa remontowa swoje prace rozpoczęła od demontażu zawieszenia, silnika, tapicerki, deski rozdzielczej, przewodów paliwowych i hamulcowych, układu wydechowego, wału napędowego, wiązki elektrycznej i szyb. Samochód wymagał poważnej interwencji blacharza i lakiernika.

Efekt prac Adama Klimka będzie można obejrzeć w niedzielę 13 listopada o godzinie 10.30 na antenie TVN Turbo.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY