bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 listopada 2016
  • 20 listopada 2016
  • wyświetleń: 8521

Czy bielszczanie znają język angielski? Wielki Test dla mieszkańców

Za nami:

W niedzielę, 20 listopada mieszkańcy będą mogli sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego. BEST Centrum Języków Obcych zaprasza bowiem uczniów i pracowników szkół do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiej imprezy edukacyjnej pod nazwą Wielki Test Języka Angielskiego (WTJA).

Reklama

- Wielki Test Języka Angielskiego to wydarzenie edukacyjne, dzięki któremu mieszkańcy wielu miast Polski będą mogli bezpłatnie sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego i wspólnie z wszystkimi uczestnikami Wielkiego Testu walczyć o jak najlepszy wynik swojego miasta w skali całej Polski - informują organizatorzy.

Mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe w niedzielę, 20 listopada o godzinie 11.00 w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Uczestnicy wydarzenia będą rozwiązywać test wielokrotnego wyboru w odpowiednim dla siebie wariancie: test dla dzieci w wieku 8-12 lat, 13-17 lat lub dla osób 18+.

- Tegoroczna edycja jest dla BEST Centrum Języków Obcych szczególnie ważna, gdyż zostaliśmy organizatorem Wielkiego Testu Języka Angielskiego w aż pięciu śląskich miastach: w Tychach, Bielsku-Białej, Bieruniu, Czechowicach-Dziedzicach i Pszczynie. Sądzimy, iż należy uświadomić młodym obywatelom świata jak ważna jest znajomość choć jednego języka obcego. Z marką WTJA nasza szkoła językowa związana jest od 2014 roku - mówią pracownicy BEST.

Zapisy na WTJA przyjmowane są na stronie www.bielskobiala.znaangielski.pl i potrwają do wyczerpania miejsc. Uczestnik Testu bezpłatnie sprawdzi swoje kompetencje językowe, a także otrzyma wynik wraz z opisem na skali CEFR, ponadto będzie mógł wygrać atrakcyjne nagrody i rabaty w różnych punktach.

Partnerem Ogólnopolskim WTJA jest amerykańska firma Educational Testing Service (ETS Global) - największa na świecie, niezależna, globalna organizacja zajmującej się testowaniem i oceną znajomości języków obcych. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal bielsko.info.

best


Jako szkoła językowa BEST CJO prężnie działa już od 1996 roku a jako Centrum Egzaminacyjne ETS od 2007 roku. Przez te 20 lat nieustannie spełnia misję nauczania języków obcych, które dają większe możliwości na rynku pracy, pomagają w komunikacji za granicą oraz w poznaniu innych kultur.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.