bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 listopada 2016
  • wyświetleń: 6288

Trwa przebudowa centralnego placu w Komorowicach Krakowskich

W Komorowicach Krakowskich trwa przebudowa placu Józefa Niemczyka. Powoli się kończą prace związane z układaniem nawierzchni placu. Niebawem wykonawca przystąpi do robót drogowych na ulicy Olimpijskiej.

plac niemczyka
Trwa budowa placu w centrum Komorowic Krakowskich · fot. bielsko.info


W związku z kolejnym etapem inwestycji od 3 listopada do odwołania przystanek Komorowice Olimpijska kierunek Daszyńskiego został przeniesiony o około 150 metrów w stronę supermarketu Intermarche.

Obok gruntowej przebudowy placu Józefa Niemczyka, który zostanie wykonany z kostki kamiennej i płyt granitowych, przebudowany zostanie kilkusetmetrowy fragment ulicy Olimpijskiej, na której powstaną dwie nowe zatoki autobusowe. Sam plac nadal będzie spełniał funkcję parkingu dla samochodów osobowych.

Wykonawcą inwestycji wartej 2,5 mln złotych jest firma PHU TREXBUD S.C z Pisarzowic. Prace powinny się zakończyć na przełomie listopada i grudnia 2016 roku.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.