bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 31 października 2016
  • wyświetleń: 4324

Z okazji Wszystkich Świętych oddali hołd poległym żołnierzom

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej, podinsp. Krzysztof Czaja wraz z Wicewojewodą Śląskim Janem Chrząszczem, Prezydentem Miasta Bielska-Białej Jackiem Krywultem oraz przedstawicielami władz samorządowych, instytucji i innych służb mundurowych, odwiedzili nekropolie w Bielsku-Białej i Mazańcowicach.

Z okazji Wszystkich Świętych oddali hołd zmarłym - 10.2016 · fot. KMP Bielsko-Biała


Nadchodzący dzień Wszystkich Świętych jest okazją dla uczczenia pamięci o tych, którzy stracili życie w walce o suwerenność i niepodległość Ojczyzny. Delegacje złożyły kwiaty i zapaliły znicze w miejscach spoczynku poległych i tragicznie zmarłych ofiar wojennych, oddając hołd poległemu Edwardowi Biesokowi ps. „Edek” oraz jego walecznym żołnierzom, którzy spoczęli na cmentarzu w Mazańcowicach oraz żołnierzom poległym w I i II wojnie światowej, którzy spoczęli w grobie zbiorowym na bielskim cmentarzu komunalnym przy ul. Krasickiego.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.