bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 października 2016
  • wyświetleń: 4173

Do kogo trafią Ikary? Jeszcze miesiąc na zgłaszanie kandydatur

30 listopada upływa termin zgłaszania kandydatur do Nagrody Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki "IKAR 2016".

Ikary 2014 - 10.01.2014
Gala wręczania Ikarów (zdjęcie archiwalne) · fot. UM Bielsko-Biała


Nagroda przyznawana jest jak co roku w dwóch kategoriach: za szczególne osiągnięcia w roku kalendarzowym, a także za wybitną dotychczasową działalność.

Nagrodę Prezydenta Miasta mogą otrzymać : artyści tworzący w różnych dziedzinach sztuki, pracownicy instytucji kultury za działalność artystyczną i kulturalną, pracownicy innych jednostek organizacyjnych prowadzących lub podejmujących przedsięwzięcia artystyczno-kulturalne.O nagrodę artystyczną ubiegać się mogą osoby mieszkające w Bielsku-Białej oraz wywodzące się z Bielska-Białej, pracujące i uczące się w Bielsku-Białej.

Nagroda Prezydenta Miasta dotyczy szczególnych osiągnięć między innymi w takich dziedzinach jak: teatr, sztuki plastyczne i fotografia, muzyka, literatura, film, architektura, ochrona zabytków, upowszechnianie kultury i sztuki.

Umotywowane wnioski przyjmuje Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, pl. Ratuszowy 1, II piętro, pokój nr 63, tel. 33 497-14-75.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.