bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 października 2016
  • wyświetleń: 7009

Nowe inwestycje z usterkami? Radny narzeka na jakość wykonania robót

W stolicy Podbeskidzia postępują remonty dróg. Radny Adam Ruśniak skrytykował jakość wykonania studzienek kanalizacyjnych, których znaczna część jest osadzona kilka centymetrów poniżej poziomu nawierzchni.

droga
Nowa inwestycje z usterkami? Radny narzeka na jakość wykonania robót · fot. bielsko.info


Przewodniczący klubu radnych KWW Jacka Krywulta zasygnalizował problem usytuowania studzienek kanalizacyjnych w świeżo wyremontowanych drogach.

- Jest położony nowy dywanik, a studzienki są usytuowane o trzy, cztery a nawet pięć centymetrów niżej. Owszem zdarza się tak, że wykonawcy wykrawają asfalt i podnoszą studzienki, ale czy nie ma jakiejś metody, żeby zrobić to dokładnie od razu? Ludzkość przygotowuje się do wyprawy na Marsa, a my nie możemy sobie poradzić z usytuowaniem studzienek - mówił na październikowej sesji radny Adam Ruśniak.

Obecny na obradach dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg z pokorą przyjął uwagi dotyczące wykonania studzienek. - Tak nie powinno być, że nowa inwestycja jest oddana z wadami. Dołożymy jeszcze większych starań, żeby tego przypilnować - oznajmił dyrektor Wojciech Waluś.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.