bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2016
  • 29 października 2016
  • wyświetleń: 7922

W sobotę darmowy przegląd samochodów stacji diagnostycznej MZK

Za nami:

Policjanci z drogówki rozpoczynają działania, podczas których każdy będzie miał możliwość sprawdzenia stanu technicznego swojego pojazdu przed zimą. Jeśli chcesz sprawdzić pojazd przed zimowym wyjazdem lub masz wątpliwości związane z jego stanem technicznym, możesz to zrobić bezpłatnie w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

stacja kontroli pojazdów, przegląd
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów MZK · fot. MZK Bielsko-Biała


W trosce o bezpieczeństwo kierowców i pasażerów drogówka rozpoczyna działania prowadzone wspólnie ze stacjami diagnostycznymi. W Bielsku-Białej w akcję włączyła się Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego przy ul. Długiej 50. W najbliższą sobotę, 29 października w godzinach od 8.00 do 14.00, zapraszamy wszystkich kierowców na darmowy przegląd swojego samochodu.

Zainteresowane stacje diagnostyczne z Bielska-Białej i powiatu bielskiego nadal mogą zgłaszać chęć wzięcia udziału w akcji kontaktując się z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 8121290, adres e-mail: [url=rd@bielsko.ka.policja.gov.pl]rd@bielsko.ka.policja.gov.pl[/url].

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.