bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 października 2016
  • wyświetleń: 4664

Pobił 23-latka i ukradł mu bluzę dresową. Teraz odpowie za rozbój

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który pobił i okradł 23-letniego bielszczanina. Łupem złodzieja padła bluza sportowa o wartości 200 zł. Za rozbój zatrzymanemu grozi teraz do 12 za kratami.

Do zdarzenia doszło początkiem września w Bielsku-Białej na ul. Warszawskiej, gdzie napastnik zaatakował swoją ofiarę. Pobił 23-latka i skradł mu bluzę dresową. Kryminalni z bielskiej "trójki" poszukiwali sprawcy. Gromadzili dowody i sprawdzali każdy szczegół, który mógł ich skierować na trop napastnika. Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z tym przestępstwem może mieć 21-letni mieszkaniec powiatu bielskiego.

W poniedziałek sprawca został zatrzymany. Nie krył zaskoczenia. Nie spodziewał się, że policjanci jeszcze kiedykolwiek wpadną na jego ślad. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.