bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 października 2016
  • wyświetleń: 5925

Rabuś skradł ze sklepowej lodówki wędliny o wartości 200 zł

Policjanci z drogówki wspólnie z patrolem z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali młodego mężczyznę, którzy jest podejrzany o kradzież rozbójniczą. Sprawca skradł w sklepie wędliny warte 200 zł, a następnie groził pobiciem i odepchnął usiłującą go zatrzymać ekspedientkę. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 10 lat za kratami.

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów spożywczych przy bielskiej ul. Barlickiego. Rabuś skradł ze sklepowej lodówki wędliny o wartości 200 zł. Nie zamierzał regulować rachunku i szybkimi krokami skierował się do wyjścia. Ekspedientka usiłowała zatrzymać sprawcę. Napastnik groził kobiecie śmiercią. Odepchnął ją i rzucił się do ucieczki.

Nie uciekł jednak daleko. Krótko po tym zdarzeniu został zatrzymany przez mundurowych. Badanie alkomatem wykazało, że 27-latek miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. Grozi mu do 10 lat za kratami. Prokurator zastosował już wobec niego policyjny dozór.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.