bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 października 2016
  • wyświetleń: 5181

W trakcie parkowania nietrzeźwa kierująca uszkodziła trzy samochody

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Blisko 2 promile alkoholu wykazało badanie nietrzeźwej kierującej, która w czasie parkowania uszkodziła trzy samochody. Policjanci z drogówki zatrzymali 58-letnią bielszczankę. Kobieta straciła już prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat za kratami. Z własnej kieszeni będzie też musiała pokryć szkody, które spowodowała w wyniku kolizji.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w nocy na bielskiej ul. Doliny Miętusiej. Kierująca Chevroletem, w czasie parkowania, najechała na trzy pojazdy. Uszkodziła dwa Renaulty i Fiata. Krótko po tym zdarzeniu policjanci zatrzymali sprawczynię.

Badanie alkomatem wykazało, że miała w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi jej teraz do 2 lat za kratami. Z własnej kieszeni będzie też musiała uregulować szkody, które spowodowała w wyniku kolizji.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj