bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 listopada 2011
  • 4 grudnia 2011
  • wyświetleń: 2582

Świąteczna zbióka żywności

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich mieszkańców miasta do udziału w dniach od 2 do 4 grudnia w Świątecznej Zbiórce Żywności. Zbiórka ta jest realizowana w przez Fundację Aktywności Społecznej Złote Łany w ramach ogólnopolskiej kampanii organizowanej przez Banki Żywności.

Reklama

jedzenie obiad, wegetarianizm


Wolontariusze ubrani w czerwone koszulki z napisem Śląski Bank Żywności - uczniowie szkoły LO im. M. Kopernika z Bielska-Białej - będą zachęcać klientów sklepu Real do zakupienia dodatkowego produktu i przekazania go na rzecz potrzebujących. Przed hipermarketem staną specjalnie oznakowane kosze na darowane produkty. Szczególnie potrzebne są artykuły, które pozwolą przygotować świąteczne posiłki. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia trafią one do potrzebujących rodzin, sprawiając, że świąteczne dni staną się dla nich czasem spokoju i miłości. Być może również ofiarodawcy poczują radość dzielenia się, bo jak pisał cytowany już Erich Fromm „dawanie samo w sobie jest doskonałą radością”.

W ubiegłym roku podczas bożonarodzeniowej zbiórki żywności, dzięki staraniom wolontariuszy i organizatorów, a także hojności klientów zebrano prawie 1 tonę różnorodnych produktów. Mamy nadzieję, iż w tym roku efekty będą większe, gdyż potrzebujących pomocy rodzin jest wiele. Fundacja organizuje świąteczne zbiórki od 2006 roku. Przez ten czas zebrano około 20 ton produktów, z których sporządzono ponad 200 paczek. W hipermarkecie Real akcja zbiórki żywności będzie organizowana już po raz trzeci. W dwóch ostatnich zbiórkach zebrano 1609 kg produktów, z których przygotowano wiele paczek dla ubogich rodzin.

Wszystkich klientów, którzy w tych dniach wybiorą się na zakupy do Gemini Park, zapraszamy do udziału w akcji.

Zbiórka zostanie przeprowadzona:
- w piątek 2 grudnia w godz. od 15.00 do 19.00,
- w sobotę 3 grudnia w godz. od 9.00 do 19.00,
- w niedzielę 4 grudnia w godz. od 12.00 do 19.00.

Zostań świętym Mikołajem! Poczuj radość dzielenia się.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj