bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 października 2016
  • 23 października 2016
  • wyświetleń: 6437

Oddaj krew - idź na mecz! Akcja krwiodawstwa z Podbeskidziem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Za nami:

Październik w Gemini Park Bielsko-Biała mija pod znakiem sportowych emocji. Tym razem kibice piłkarskiej drużyny TS Podbeskidzie wspólnie ze swoimi idolami będą mogli oddać część siebie i pomóc innym. Już w niedzielę, 23 października, na terenie bielskiego Gemini odbędzie się siódma edycja akcji „Oddaj krew, idź na mecz”.

Reklama

oddaj krew przyjdź na mecz
Już po raz siódmy w Gemini Park odbędzie się akcja "Oddaj krew, idź na mecz". · fot. Gemini Park


W październiku piłkarze Podbeskidzia tradycyjnie pokażą, że serce oddają nie tylko swojej drużynie, ale z równie ogromną pasją pomagają potrzebującym. Podczas tegorocznej edycji akcji „oddaj krew, idź na mecz” role kibiców i idoli nieco się odmienią. To zawodnicy bielskiej drużyny będą dopingować swoich fanów, robić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia i rozdawać autografy. Dla wszystkich, którzy zdecydują się oddać krew przygotowane zostały zestawy gadżetów. Dodatkowo honorowi dawcy krwi otrzymają również bilet na najbliższy mecz Podbeskidzia w starciu z drużyną Górnika Zabrze, który odbędzie się 5 listopada, o godzinie 18.00.

Rejestracja honorowych dawców odbywać się będzie przy oficjalnym sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park Bielsko-Biała. Punkt poboru krwi zostanie zorganizowany na parkingu Centrum, tuż przy „Eko Parku - w DECHE!”. Wszyscy zainteresowani akcją mogą przyjść i oddać krew w niedzielę, 23 października, w godzinach 12.00-16.00.

Co zrobić, aby wziąć udział w akcji? Wystarczy być osobą pełnoletnią, ale poniżej 65. roku życia, ważyć więcej niż 50 kg, a przede wszystkim chcieć oddać komuś część siebie, tym samym ratując mu życie.

Oddaj krew - idź na mecz!

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj