bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2016
  • 23 października 2016
  • wyświetleń: 6489

Motocykliści z Podbeskidzia kończą sezon. Kwesta na rzecz Marka

Za nami:

W niedzielę, 23 października motocykliści spotkają się na parkingu pod centrum handlowym Tesco przy ulicy Warszawskiej, by oficjalnie zakończyć sezon. Dzień wcześniej miłośnicy dwóch kółek przeprowadzą w pasażu CH Tesco kwestę na rzecz Marka z Bielska-Białej.

motocykle, zlot
Zakończenie sezonu tradycyjnie odbędzie się na parkingu CH Tesco przy ulicy Warszawskiej · fot. bielsko.info


W sobotę od godziny 9.00 motocyklistów wraz z ich maszynami będzie można spotkać w pasażu CH Tesco. Miłośnicy dwóch kółek przeprowadzą kwestę. - Już w najbliższy weekend organizujemy zbiórkę charytatywną dla Marka z Bielska-Białej, który walczy z guzem mózgu i porażeniem mózgowym. Marek po operacji i wielu latach używania wózka stanął na nogi, a Stowarzyszenie Bielscy Motocykliści wraz z wami wszystkimi chcą to ułatwić. Zbieramy na pionizator oraz dalszą rehabilitację Marka - informuje Krzysztof Radziejewski ze Stowarzyszenia Bielscy Motocykliści.

Z kolei w niedzielę o godzinie 11.00 motocykliści spotkają się na parkingu sklepu, gdzie odbędzie się dalsza część kwesty i oficjalne pożegnanie sezonu. O godzinie 12.00 planowany jest wspólny przejazd do Ustronia, gdzie o 13.00 w kościele Dobrego Pasterza odbędzie się Msza w ich intencji. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.