bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 października 2016
  • wyświetleń: 7207

Bielska drogówka otrzymała nowy radiowóz - zdjęcia

Bielscy policjanci otrzymali nowy radiowóz. Oznakowana, nowoczesna Kia Cee'd zasili tabor wydziału ruchu drogowego. Zakup ten był możliwy dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej. Połowę wartości radiowozu sfinansowano ze środków budżetowych policji.

Bielska drogówka otrzymała nowy radiowóz - 19.10.2016 · fot. KMP Bielsko-Biała


Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak odebrał dzisiaj kluczyki do nowego radiowozu marki Kia Cee'd o wartości ponad 60 tys. zł. Samochód został pozyskany dzięki przychylności Starosty Bielskiego Andrzeja Płonki, który wyasygnował środki finansowe z budżetu starostwa.

Uroczyste przekazanie radiowozu odbyło się w siedzibie Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego. W uroczystości uczestniczyli Starosta Bielski Andrzej Płonka, szef bielskiego garnizonu insp. Dariusz Matusiak wraz ze swoim zastępcą mł.insp. Krzysztofem Gałuszką oraz Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Wiesławem Czarnieckim.

Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak podziękował za udzielone wsparcie, wyrażając wdzięczność za dotychczasową współpracę. Podkreślił jednocześnie, iż nowy radiowóz poprawi komfort pracy mundurowych, pozwalając na szybkie dotarcie w miejsca zdarzeń drogowych i zatrzymywanie sprawców wykroczeń, co z pewnością wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście i powiecie.

Nowa Kie Cee'd kosztowała ponad 60 tysięcy złotych. Jest wyposażona w silnik benzynowy o pojemności 1,6 litra i mocy 135 KM. Posiada klimatyzację, 6-biegową skrzynię oraz ABS.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.