Wiadomości

  • 25 listopada 2011
  • 30 listopada 2011
  • wyświetleń: 14077

Nowe apartamenty nad SFERĄ

Od poniedziałku rusza sprzedaż nowych Apartamentów SFERA, zlokalizowanych ponad popularną galerią handlową miasta. Ten unikalny w skali kraju projekt ma do zaoferowania 101 mieszkań na trzech kondygnacjach. Najwyższa z nich jest jest na wysokości 21 metrów, skąd rozprzestrzenia się widok na miasto i pasmo Beskidów. Cena około 6500 zł za metr kwadratowy. Dużo? - biorąc pod uwagę oryginalność, standard wykończenia, a przede wszystkim lokalizację - inwestor nie powinien mieć problemów ze sprzedażą.

Widok z Apartamentów SFERA

Apartamenty SFERA - widoki · fot. SFERA


W piątek 25 listopada odbyła się oficjalna prezentacja inwestycji. Ten śmiały projekt z własnym ogrodem na dziedzińcu i widokiem na miasto jest już gotowy do zamieszkania.

Osiedle składa się ze 101 mieszkań o powierzchni od 43 do 116 m2, w układzie od jednego do czterech pokoi. Projekt zakłada możliwość własnej aranżacji przestrzeni mieszkalnych i wprowadzania zmian w układzie pomieszczeń.

Mieszkania posiadają tarasy, loggie lub balkony wychodzące na wewnętrzny zielony ogród, którego powierzchnia wynosi ponad 2000 m2. Ogród jest dostępny tylko dla mieszkańców. Wyznaczono tu przestrzenie do odpoczynku i zabaw dla dzieci oraz brukowane alejki spacerowe.

Tak wyglądają Apartamenty SFERA

Apartamenty SFERA · fot. bielsko.info


Architektura zieleni oparta jest na połączeniu roślin dobranych tak, aby zapewniać wysoką estetykę tego miejsca przez cały rok. Wieczorem ogród oraz ciągi komunikacyjne są dyskretnie podświetlone. Koszty utrzymania ogrodu zostały zoptymalizowane poprzez automatyczny system nawadniania zasilany ze zbiorników na wodę deszczową.

Główne wejście do Apartamentów SFERA znajduje się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Cechowej 24, położonej wśród jednej z uliczek starego miasta. Pozostałe wejścia umożliwiają dostęp do kompleksu mieszkaniowego z poziomu pasażu nad rzeką oraz parkingu.

Apartamenty SFERA - przed i po inwestycji

Apartamenty Sfera - przed i po · fot. SFERA


Dla zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa mieszkańców wszystkie wejścia są objęte kontrolą dostępu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy będą mieć niezakłóconą przestrzeń prywatną, a jednocześnie łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez miasto i Galerię SFERA.

Sprzedaż apartamentów prowadzona jest przez Biuro Sprzedaży zlokalizowane przy ulicy Cechowej 24. Ze szczegółami inwestycji można zapoznać się na stronie www.aparatamentysfera.pl, na której można także odbyć wirtualny spacer po nowym osiedlu w Bielski-Białej.

mot / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj