bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 18 października 2016
  • wyświetleń: 8498

Prezydent Jacek Krywult wręczył nauczycielom nagrody - zdjęcia

Prezydent Jacek Krywult spotkał się z nauczycielami, dyrektorami i pracownikami bielskich placówek oświatowych podczas uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się w poniedziałek w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej - 17.10.2016 · fot. bielsko.info


Była to kolejna okazja do podsumowań. Egzaminy i sprawdziany zewnętrzne od lat potwierdzają wysoki poziom nauczania w bielskich szkołach. Nasi uczniowie w skali województwa śląskiego zajmują w tych zestawieniach zawsze czołowe miejsca. To w dużej mierze zasługa ich nauczycieli i wychowawców. Władze samorządowe z kolei dbają o jak najlepsze warunki pracy i funkcjonowania podległych miastu placówek oświatowych, systematycznie inwestując w przedszkolną i szkolną bazę. Prezydent Jacek Krywult złożył podziękowania wszystkim pedagogom za ich pracę i zaangażowanie w rozwój młodych ludzi, życząc im satysfakcji i dalszych sukcesów.

Podczas uroczystości 159 pedagogów otrzymało nagrody Prezydenta Miasta. Z okazji dorocznego święta swe nagrody przyznały też rządowe władze oświatowe. Medalem Komisji Edukacji Narodowej uhonorowane zostały dwie osoby, Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej - dziewięć osób, a Nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty cztery osoby.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.