bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 października 2016
  • 3 listopada 2016
  • wyświetleń: 5665

Mobilizacja mieszkańców Lipnika. Kolejne spotkanie ws. kruszarni

Za nami:

3 listopada w siedzibie Domu Kultury w Lipniku odbędzie się spotkanie w sprawie zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie tzw. "strefy przemysłowej".

rada osiedla
Zebranie rady osiedla w Lipniku · fot. bielsko.info


- W związku z tym, że do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy od Urzędu Miejskiego odpowiedzi na nasze pismo z 17.08 br, ani na przypominające z dnia 27.09 br, w którym przedstawiamy nasze zastrzeżenia do zakresu zmian w planie oraz zaproponowanego harmonogramu, Rada Osiedla oraz lokalne stowarzyszenia organizują spotkanie z mieszkańcami aby przedstawić obecną sytuację. Spotkanie odbędzie się 3 listopada o 19:00 w Domu Kultury w Lipniku - informuje RO Lipnik.

Główny sprzeciw mieszkańców Lipnika dotyczy zaproponowanego 14 miesięcznego okresu trwania procedury oraz zachowania jako nadal dopuszczalnych "instalacji do przerobu kopalin innych niż wymienione w par. 2 ust. 1 pkt. 26;".

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.