Reklama

Wiadomości

  • 26 listopada 2011
  • wyświetleń: 4590

Podróż z marihuaną

Pół kilograma marihuany, z której można sporządzić blisko tysiąc porcji odurzających zabezpieczyli policjanci z komisariatu I w czasie kontroli pojazdu i przeszukania mieszkań dwóch dilerów podejrzanych o handel narkotykami. Za przestępstwa te sprawcy mogą trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Marihuana, narkotyk
fot. Policja


Na ul. Górskiej w Bielsku-Białej policjanci z ogniwa patrolowego zatrzymali do kontroli drogowej 30-letniego kierowcę hondy. Zarówno kierujący pojazdem, jak i o rok starszy od niego pasażer nie potrafili zachować zimnej krwi.

W czasie kontroli zachowywali się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Jak się okazało nie bez przyczyny. W samochodzie odnaleziono kilkadziesiąt gramów marihuany. To był dopiero początek, bo pozostałe pół kilograma marihuany funkcjonariusze odnaleźli w czasie przeszukania mieszkań zatrzymanych mężczyzn.

Obaj sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Policjanci z referatu antynarkotykowego przedstawili im zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i handlu narkotykami.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.