bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 października 2016
  • wyświetleń: 15742

Memoriał Patryka i Konrada. Chłopcy zginęli w Kozach na przejściu

Już po raz czwarty odbył się Turniej Piłki Nożnej Żaków, w czasie którego uczczono pamięć chłopców, którzy zginęli tragicznie na przejściu dla pieszych w Kozach w 2012 roku. W rocznicę tej tragedii w Centrum Widowiskowo-Sportowym w Kozach odbył się IV Memoriał Patryka i Konrada.

Memoriał Patryka i Konrada. Policjanci upamiętnili tragiczne zmarłych chłopców · fot. KMP Bielsko-Biała


Memoriał, którego pomysłodawcą jest Jacek Mosz - Kierownik CWS Kozy, połączony był z piknikiem zorganizowanym dla dzieci przez rodzinę tragicznie zmarłych chłopców. Honorowy patronat nad turniejem objął Starosta Bielski Andrzej Płonka i Wójt Gminy Kozy Krzysztof Fiałkowski. W turnieju wzięło udział 5 drużyn: LKS Bestwinka, Pasjonat Dankowice, Zapora Porąbka, GLKS Wilkowice oraz gospodarz zawodów - CSW Kozy. Zwycięzcą została drużyna z Wilkowic. Na II miejscu uplasowali się młodzi trampkarze z Dankowice, natomiast miejsce na ostatnim stopniu podium zajęli piłkarze z Bestwinki.

W czasie spotkania z najmłodszymi uczestnikami turnieju, policjanci z drogówki omówili zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Zwrócili też uwagę na konieczność korzystania z elementów odblaskowych. Chętni mogli obejrzeć elementy policyjnego wyposażenia i zasiąść za kierownicą radiowozu. Wszyscy uczestnicy otrzymali elementy odblaskowe.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.