bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 października 2016
  • 21 października 2016
  • wyświetleń: 22850

W sobotę Galeria Sfera spodziewa się 10-milionowego klienta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

To już pewne. W sobotę 22 października w Galerii Sfera pojawi się 10 000 000 klient w tym roku. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną niespodziankę.

Galeria Sfera
W Galerii Sfera czekają na 10-milionowego klienta · fot. materiały prasowe


- Chcemy zaprosić naszych gości do wspólnej zabawy - mówi Magdalena Wawrzyniak, menedżer ds. marketingu Galerii Sfera. - Jutro o wyznaczonej porze, o której poinformujemy na Facebooku, zrealizujemy wyjątkową akcję. Pół tysiąca osób, które odwiedzą nas w czasie, kiedy nasze drzwi przestąpi 10 000 000 klient w tym roku, zaprosimy do konkursu. Decydujemy się na taki sposób świętowania, bo chcemy podziękować nie tylko jednej osobie za to, że swoich codziennych zakupów dokonuje właśnie u nas - dodaje Magdalena Wawrzyniak.

Specjalny kupon, uprawniający do udziału w akcji, będzie można otrzymać od hostess o wyznaczonej godzinie i we wskazanym wcześniej miejscu. To właśnie z nim warto się udać do foyer, gdzie przygotowano całą niespodziankę. Do wygrania będą między innymi karty podarunkowe na zakupy w Galerii Sfera.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj