Wiadomości

  • 12 października 2016
  • wyświetleń: 10429

Policjanci przejęli ponad pół tysiąca porcji narkotyków - wideo

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej i referatu antynarkotykowego zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami. W czasie przeszukania dilera i jego mieszkania, śledczy odnaleźli ponad 500 porcji amfetaminy oraz blisko 100 porcji marihuany. Za udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających zatrzymanemu grozi do 12 lat więzienia.Nocą policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w centrum miasta, gdzie młodzi mężczyźni awanturowali się i zachowywali wyjątkowo głośno. Mundurowi zatrzymali 20-letniego właściciela mieszkania. W czasie przeszukania lokalu śledczy odnaleźli i zabezpieczyli ponad 500 porcji amfetaminy oraz blisko 100 porcji marihuany.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty udziału w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających. Prokurator zastosował już wobec niego policyjny dozór i poręcznie majątkowe. Grozi mu do 12 lat za kratami.

Zabezpieczone narkotyki · fot. KMP Bielsko-Biała

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.