bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 października 2016
  • 14 października 2016
  • wyświetleń: 18526

Bielszczanka wcieli się w rolę Anny Przybylskiej?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj

Reżyser Radosław Piwowarski postanowił nagrać film o Annie Przybylskiej. Znana i lubiana aktorka zmarła dwa lata temu na nowotwór trzustki. Trwają spekulacje, kto wcieli się w rolę aktorki z Gdyni. Czy Annę Przybylską zagra Natalia Janoszek?

Reklama

Natalia Janoszek na planie najnowszego filmu w Bollywood
Natalia Janoszek na planie najnowszego filmu w Bollywood · fot. archiwum prywatne


Anna Przybylska była mentorką aktorki z Bielska-Białej. Natalia Janoszek, podobnie jak zmarła aktorka, swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła bez ukończenia żadnej szkoły. Bielszczanka w wywiadzie dla "Super Ekspresu" zabrała głos w sprawie filmu, który ma opowiadać biografię aktorki z Gdyni.

- To byłoby trudne zagrać taką postać. To była młoda dziewczyna, która potrafiła połączyć karierę z macierzyństwem i rodziną. We wszystkim się spełniała i do tego w oczach ludzi była ciepłą osobą. Zagrać Anię to wyzwanie, a ja lubię wyzwania - mówiła "Super Ekspresowi".

Tymczasem w październiku do księgarni wejdzie książka Natalii Janoszek pt. "Za kulisami Bollywood", w której aktorka opowiada o niezwykłym egzotycznym świecie. - Dzięki tej książce dowiesz się więcej o Indiach - kraju pełnym sprzeczności i niezwykłych obyczajów. Poznaj historię wyjątkowej dziewczyny, która miała odwagę walczyć o swoje marzenia i dziś gra główne role w filmach Bollywood - czytamy w opisie książki, której premiera nastąpi 23 października.

ab / bielsko.info

źródło: Super Express

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Natalia Janoszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj