bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 października 2016
  • wyświetleń: 7799

Poranna kolizja osobówki z autobusem szkolnym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z drogówki ustalają szczegółowe okoliczności, w jakich dzisiaj nad ranem w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Krzemionki, doszło do zderzenia osobówki z autobusem szkolnym. Zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście żaden z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

mzk wypadek
fot. Bielskie Drogi


Tuż po godzinie 7.00, 30-letni kierowca Volkswagena Passata, wyjeżdżając z podporządkowanej ulicy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z autobusem szkolnym, kierowanym przez 48-latka. Autokarem podróżowała 15-letnia uczennica, która nie została ranna. Do szpitala trafiła natomiast dwójka pasażerów volkswagena w wieku 3 i 5 lat. Dzieci nie doznały poważniejszych obrażeń ciała i po badaniach trafiły pod opiekę rodziców. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kierowca Volkswagena został ukarany mandatem i punktami karnymi.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj