bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 października 2016
  • wyświetleń: 5037

Pszczyna: atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną na sprzedaż

Artykuł sponsorowany:

Oferujemy atrakcyjną działkę pod zabudowę wielorodzinną w Pszczynie przy ulicy Dobrawy. Doskonała lokalizacja, bliskie sąsiedztwo ważnych punktów publicznych i handlowych - to tylko niektóre jej walory. To jedyna taka nieruchomość na sprzedaż w mieście. Zachęcamy do zapoznania się z ofertę i prosimy osoby zainteresowane o kontakt.

Nieruchomość przy ul. Dobrawy w Pszczynie


Nieruchomość przy ulicy Dobrawy ma powierzchnię 3298 m kw. Jej regularny kształt oraz bliskość do mediów pozwala na szybkie przeprowadzenie planowanych inwestycji.

Olbrzymią zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja, w niedużej odległości od głównej trasy łączącej Katowice z Bielskiem-Białą. Nieopodal są również ważne drogi w kierunku Oświęcimia, Krakowa, Żor oraz Jastrzębia-Zdroju.

Lokalizacja nieruchomości:W pobliżu zlokalizowane są liczne sklepy spożywcze i wielobranżowe, a w odległości do kilkuset metrów znajdują się: szkoły, przedszkola, żłobki i przychodnia lekarska. W sąsiedztwie nie brakuje również terenów zielonych, placów zabaw oraz lokali z dobrą kuchnią.

Wraz z nieruchomością sprzedający oferuje projekt budynku wielorodzinnego, na którego budowę na opisanej działce uzyskane jest już pozwolenie. To pięciokondygnacyjny budynek z 48 mieszkaniami, podziemnym garażem na 30 stanowisk oraz naziemnym parkingiem na 26 pojazdów. Jest także w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Projekt budynku wielorodzinnego Tarasy Dobrawy w Pszczynie


Nowoczesny projekt budynku odpowiada wszystkim wytycznym oraz przepisom, a planowany obiekt charakteryzuje się wysokiej klasy rozwiązaniami technologicznymi, zarówno w kwestii bryły budynku, jak i wszelkich instalacji. W rezultacie wybudowany obiekt będzie spełniał wysokie normy komfortu, jakości i zagwarantuje atrakcyjną ofertę na rynku lokali mieszkalnych.

---

Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości lub chcące uzyskać więcej informacji prosimy kontakt z TJM Nieruchomości w Pszczynie:
  • przy ul. Słonecznej 6a,
  • pod numerami tel. 32 793-03-91 i 604-292-393,
  • poprzez maila: tjm-nieruchomosci@outlook.com oraz janusz.morawski@hotmail.com