bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 października 2016
  • 8 października 2016
  • wyświetleń: 5478

W PSZOK-u za surowce wtórne otrzymasz sadzonki drzew i kwiatów

Za nami:

Fundacja Ekologiczna ARKA organizuje kolejną akcję Drzewko za surowce. 8 października w sobotę w godz. 9.00-17.00 zapraszamy do wymiany surowców na sadzonki drzew i kwiatów. Akcja odbędzie się w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) róg ul. Leszczyńskiej i Straconki (obok Gemini Park).

Ekologiczna akcja w nowym PSZOK-u - 04.04.2016
Ekologiczna akcja w nowym PSZOK-u · fot. UM Bielsko-Biała


Partnerami akcji są Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach, Gmina Bielsko-Biała oraz Zakład Gospodarki Odpadami. Zachęcamy wszystkich do zbiórki surowców wtórnych, które 8 października będzie można wymienić na sadzonki drzew i kwiatów. Każdy, kto przyniesie 20 puszek lub 20 butelek (PET lub szklanych), a także 10 kg makulatury otrzyma od leśników sadzonkę drzewka.

Zebrane surowce zostaną sprzedane, a pieniądze przekazane na zakup rowerów dla dzieci w ramach akcji Rower Pomaga.Przypomnijmy w tym roku w ramach tej akcji rozdajemy dzieciom 60 wymarzonych rowerów. - Zachęcamy wszystkich do zbiórki surowców. Dzięki tej akcji świat wokół nas będzie czystszy i bardziej zielony, a z pewnością przyniesiemy radość dzieciom z domów dziecka, świetlic środowiskowych - mówi Wojciech Owczarz, prezes Arki.

drzewko za surowce

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.