Wiadomości

  • 24 listopada 2011
  • 31 grudnia 2011
  • wyświetleń: 4752

Gala Sylwestrowa w BCK

Za nami:

Bielskie Centrum Kultury zaprasza na Galę Sylwestrową, w trakcie której odbędzie się Koncert Sylwestrowy oraz Bal Noworoczny.

Sylwester w BCK


Galę Sylwestrową rozpoczynać będzie Koncert Sylwestrowy w wykonaniu Bielskiej Orkiestry Festiwalowej pod dyr. Mirosława Jacka Błaszczyka, Aleksandry Stokłosy (sopran) oraz trzech tenorów: Dariusza Stachury, Adama Zdunikowskiego, Pawła Skałuby. Początek koncertu o godzinie 21.30, zakończenie o godzinie 24.00.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć między innymi Arie i czardasze z operetek "Hrabina Marica" E.Kalmana oraz Cygańska Miłość" J. Straussa, słynne walce i polki J.Straussa "Nad pięknym i modrym Dunajem", "Odgłosy wiosny", "Ohne Sorgen", "Ejen o Magyar" oraz
wiązanki piosenek "kiepurowskich", włoskich i latynoamerykańskich.

Kolejną atrakcją jest Bal Noworoczny w trakcie którego zagra zespół Party i DJ Gawlas. Bal rozpocznie się o godzinie 0.15, planowane zakończenie o godzinie 6.00.

W Trakcie Gali Sylwestrowej przewidziano również poczęstunek, między innymi urozmaiconą ciepłą kolację, zimną płytę oraz kawę, herbatę, zimne napoje i ciasto.

Do dyspozycji gości przewidziano bufet, w którym będzie można kupić dodatkowo zimne i gorące napoje oraz alkohole w dużym wyborze.

Uczestnicy Gali Sylwestrowej mogą również przynieść własny alkohol.

Cena biletu na całą Galę Sylwestrową wynosi 250,00 zł. Natomiast cena biletu na sam Koncert Sylwestrowy wynosi 150,00 zł.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Beskidzkie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj