Wiadomości

  • 1 października 2016
  • wyświetleń: 5512

Podczas kontroli policjanci ujawnili 15 gram marihuany

W czwartek wieczorem policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w samochodzie przewozili ponad 15 gram marihuany. Młodzi ludzie twierdzili, że narkotyki znaleźli na ulicy w Cieszynie.

Około godziny 20.00 funkcjonariusze patrolując rejon ulicy Grażyńskiego zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, którzy nerwowo chodzili po jednym z parkingów, a następnie wsiedli do parkującego tam samochodu marki Audi. Policjanci postanowili wylegitymować młodych mężczyzn, a z uwagi na ich zdenerwowanie sprawdzić również, czy osoby te nie posiadają przy sobie jakichś substancji zabronionych.

Jak się okazało w schowku przed fotelem pasażera, w szufladce nad radiem oraz w schowku znajdującym się w podłokietniku ukryte były woreczki strunowe zawierające susz roślinny. Łącznie ujawniono ponad 15 gramów suszu, z których można było przygotować od 15 do 30 działek handlowych. Ponadto jeden z mężczyzn posiadał przy sobie niemal 1700 zł. Obaj zostali zatrzymani, a w najbliższym czasie zostaną im postawione zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.