
Wiadomości
- 2 października 2016
- wyświetleń: 5206
Finałowy Turniej AMP Futbol na stadionie przy ul. Młyńskiej
Za nami:
W dniach 1-2 października na stadionie przy ulicy Młyńskiej 52B odbędzie się decydująca rywalizacja o tytuł Mistrza Polski w piłce nożnej osób po amputacjach.

Bielsko-Biała gościć będzie najlepszych polskich AMP Futbolistów, w tym wielokrotnych reprezentantów Polski, którzy zdobyli IV miejsce na Mistrzostwach Świata w Meksyku!
- Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić wszystkich kibiców na organizowany przez nasz klub Finałowy Turniej AMP Futbol Ekstraklasy sezonu 2016 - zachęcają Kuloodporni Bielsko-Biała.
Rozgrywki dofinansowane są ze środków PFRON.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący tematKuloodporni w barwach biało-zielonych. Bielski Rekord poprowadzi naszych amp-futbolistów

Fortepian nadal budzi kontrowersje. Są wyniki kontroli

Przedszkole do modernizacji. Przebudowa placówki przy ul. Sempołowskiej

Autobusy jeżdżą i zakłócają spokój mieszkańców okolic ul. Tuwima

Setki tysięcy na utrzymanie tras enduro w Bielsku-Białej

Kto na religie, kto na etykę? Mamy dane
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.