Wiadomości
- 20 września 2016
- 25 września 2016
- wyświetleń: 6526
Światowy Dzień Turystyki: gra miejska "Miasto widziane z bliska"
Za nami:
Fundacja Kultury "Kalejdoskop" zaprasza wszystkich sympatyków naszego miasta do udziału w grze miejskiej. Gramy w niedzielę 25 września!
Zabierz rodzinę i przyjaciół, zgłoś się w godzinach 13:00-17:00 do Klubokawiarni Aquarium (Galeria Bielska BWA) i odbierz ulotkę. Wyznacza ona trasę, z którą można poznać najciekawsze miejsca w mieście. Nie jest to jednak bierna wycieczka, ale aktywne poznawanie - wykonywanie zadań, poszukiwanie, rozwiązywanie przygotowanych zagadek. Przejście trasy zajmuje ok. 50 minut. Na tych, którzy odgadną hasło, czekają drobne upominki.
Do udziału zapraszamy wszystkich - dużych i małych, rodziny, znajomych i przyjaciół, klasy szkolne. Udział w zabawie jest bezpłatny. Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Bielsko-Biała.
ZOBACZ TAKŻE
Willa Bartelmussa może zostać sprzedana z 70% bonifikatą. Miasto liczy na ratunek dla zabytku
13 czerwca„Magia Gór” w Bielsku-Białej. Spotkanie pasjonatów gór i podróży
Pszczyna w kulinarnej elicie! Restauracja Steampunk z gwiazdką Michelin
VeloBiała coraz bliżej realizacji. Powstanie nowa trasa rowerowa łącząca Bielsko-Białą z Wilkowicami
Odkrycie sprzed ponad wieku w kościele św. Małgorzaty w Kamienicy
[FOTO] Deszcz nie zatrzymał młodych tropicieli. Poszukiwania Szpiega w Bielsku-Białej przyciągnęły tłumy dzieci
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









