bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 listopada 2011
  • wyświetleń: 1919

Myśleli, że unikną kary

Dwaj mężczyźni w wieku 38 i 45 lat mogą spędzić w więzieniu najbliższe 12 lat za rozbój, którego dopuścili się początkiem sierpnia tego roku. Kiedy policjanci z komisariatu III zapukali do ich drzwi sprawcy byli zaskoczeni, bo sądzili, że po takim czasie uda im się uniknąć kary. Obaj decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

areszt, policja
fot. Policja


W sierpniowe południe dwaj nieznajomi mężczyźni przedostali się do mieszkania przy ul. Czwartaków w Bielsku-Białej pod pretekstem usunięcia awarii. Kiedy byli w środku rzucili się na właściciela z rękami. Pobili go, a następnie obezwładnili kradnąc z mieszkania pieniądze w kwocie 700 zł i telefon komórkowy.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania napastników. Prowadzone w tej sprawie czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia personaliów sprawców. Kiedy ich zatrzymano nie kryli zaskoczenia. Sąd - na wniosek policji i prokuratury podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.