bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 listopada 2011
  • wyświetleń: 2073

Myśleli, że unikną kary

Dwaj mężczyźni w wieku 38 i 45 lat mogą spędzić w więzieniu najbliższe 12 lat za rozbój, którego dopuścili się początkiem sierpnia tego roku. Kiedy policjanci z komisariatu III zapukali do ich drzwi sprawcy byli zaskoczeni, bo sądzili, że po takim czasie uda im się uniknąć kary. Obaj decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Reklama

areszt, policja
fot. Policja


W sierpniowe południe dwaj nieznajomi mężczyźni przedostali się do mieszkania przy ul. Czwartaków w Bielsku-Białej pod pretekstem usunięcia awarii. Kiedy byli w środku rzucili się na właściciela z rękami. Pobili go, a następnie obezwładnili kradnąc z mieszkania pieniądze w kwocie 700 zł i telefon komórkowy.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania napastników. Prowadzone w tej sprawie czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia personaliów sprawców. Kiedy ich zatrzymano nie kryli zaskoczenia. Sąd - na wniosek policji i prokuratury podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.