bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 września 2016
  • 10 września 2016
  • wyświetleń: 7261

Poseł Borys Budka na spotkaniu Klubu Obywatelskiego

W czwartek posłanka Mirosława Nykiel zorganizowała kolejne spotkanie Klubu Obywatelskiego, tym razem pod hasłem "Czy Polska jest jeszcze państwem prawa?". W roli eksperta wystąpił poseł, były Minister Sprawiedliwości Borys Budka.

Poseł Borys Budka na spotkaniu Klubu Obywatelskiego - 08.09.2016 · fot. Biuro Poselskie Mirosławy Nykiel


Na spotkaniu w hali pod Dębowcem słychać było wiele negatywnych głosów wobec władzy. Uczestnicy obawiali się, że "dobra zmiana" doprowadzi do chaosu i anarchii, które będą dotykać również zwykłych obywateli.

Poseł Budka tłumaczył m.in. konsekwencje wprowadzanych zmian w zakresie prawa. Odniósł się też do kwestii Trybunału Konstytucyjnego jak i zmian w szkolnictwie, które według posła skazują samorządy na dezorientację.

Na koniec posłanka Mirosława Nykiel przypomniała, że jeszcze trudniejsza sytuacja była u schyłku lat 80-tych. Według posłanki - Tylko nasza determinacja i chęć działania jest w stanie pokonać przeciwności i wprowadzić naprawdę dobre zmiany w naszym państwie.

ups / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.