bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 września 2016
  • wyświetleń: 5748

Uroczyste przekazanie władzy w Akademii Techniczno-Humanistycznej

Prof. dr hab. Jarosław Janicki objął oficjalnie stanowisko rektora Akademii Techniczno-Humanistycznej. 31 sierpnia otrzymał insygnia władzy rektorskiej w postaci łańcucha, berła i pieczęci od ustępującego rektora prof. Ryszarda Barcika. Wraz z rektorem władzę objęli nowi prorektorzy i dziekani.

ath, jarosław janicki
Prof. dr hab. Jarosław Janicki (po prawej) objął oficjalnie stanowisko rektora Akademii Techniczno-Humanistycznej · fot. ath.bielsko.pl


Jako pierwszy, głos zabrał ustępujący rektor prof. Barcik, który podziękował swoim współpracownikom - prorektorom i dziekanom za owocną pracę na rzecz rozwoju Akademii. Życzył również wszystkim nowo wybranym wytrwałości w realizacji wytyczonych celów. Po wystąpieniu prof. Barcika nastąpiło podpisanie dokumentów - aktów przekazania funkcji oraz przekazanie insygniów władzy prorektorom i dziekanom.

Ath
fot. ath.bielsko.pl


- Panie Rektorze, Magnificencjo, chciałbym podziękować za dotychczasowy rozwój uczelni, za kierowanie Akademią przez osiem lat. Wiele, jak już podkreślałem, zostało zrobione, a nowa władza włoży cały swój twórczy impet w to, aby Akademia została przekształcona w uniwersytet. Przyczynimy się do tego, żeby fundamenty Akademii były silne i stabilne, aby nie brakowało nam studentów i żebyśmy mogli świętować sukcesy naszych pracowników i studentów. Liczę na współpracę i podkreślam wspólne działanie nowej ekipy zarządzającej Akademią Teczniczno-Humanistyczną - mówił nowy rektor ATH prof. Jarosław Janicki na zakończenie uroczystości.

ups / bielsko.info, źródło: ATH Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.