bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2016
  • 4 września 2016
  • wyświetleń: 8227

W niedzielę Rajdowy Ustroń - pokazy, symulatory i koncerty

Za nami:

Uliczne pokazy rajdowe, prezentacja samochodów, symulatory rajdowe, autowir, a także koncert zespołu The Polish i Akurat - to wszystko czeka na gości, którzy zjawią się w niedzielę 4 września w Ustroniu.

Rajdowy Ustroń,
Podczas Rajdowego Ustronia będzie można porozmawiać z Kajetanem Kajetanowiczem, który jest ambasadorem społecznej kampanii "Mistrzowie w pasach" · fot. Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


Od godz. 10.00 na Ustrońskim Rynku na uczestników imprezy będą czekać symulatory rajdowe, pit stop, symulator zderzeniowy, miasteczko ruchu drogowego i wiele innych atrakcji.

O godz. 12.00 odbędzie się konferencja dotycząca bezpieczeństwa na drogach. W konferencji wezmą udział m.in. Kajetan Kajetanowicz, przedstawiciele programu LOTOS Mistrzowie w pasach, przedstawiciele śląskiej policji, burmistrz Miasta Ustroń. Konferencja będzie transmitowana na telebim usytuowany na Rynku, tak aby wszyscy uczestnicy imprezy mogli ją zobaczyć. Temat konferencji to "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym." Na Rynku odbędą się również szkolenia z zasad bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach. Dobrych rad udzielać będą pracownicy Krajowego Centrum Bezpieczeństwa.Oprócz tego na rynku w Ustroniu odbędzie się z Akademią Esprit, pokaz barmański, eksperymenty kulinarne dla dzieci, pokaz karate, zumba kids oraz happennig!

Przez cały dzień będzie można z bliska obejrzeć samochody ustrońskich załóg - Kajetana Kajetanowicza, Marcina i Jarosława Szejów, Szymona Żarłoka, Łukasza Sitka. O godz. 16.00 wyruszą oni na ulice miasta (ul. A.Brody, I. Daszyńskiego) by zaprezentować swe umiejętności.

Od godz. 17.00 startuje Autowir dla wszystkich miłośników "czterech kółek". Imprezę zakończą koncerty zespołów The Polish (godz. 20:00) i Akurat (godz. 20:45). Wstęp na wszystkie wydarzenia bezpłatny.

Rajdowy Ustroń

ups / bielsko.info, źródło: UM Ustroń

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.