bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 5207

Kursy rysunku, historii sztuki, Autodesk i Adobe w pracowni PENCIL

Artykuł sponsorowany:

Słodkie, wakacyjne lenistwo pomału dobiega końca - wielkimi krokami zbliża się wrzesień, a wraz z nim szkoła oraz inne obowiązki. Każdy kolejny rok szkolny to nowy początek - zawsze obiecujemy sobie, że poprawimy się w nauce, że będziemy wstawać rano z uśmiechem na twarzy, że dostaniemy się na wymarzone studia - warto również w tym czasie, kiedy nasza motywacja jest większa niż zwykle, pomyśleć o dodatkowych formach rozwoju naszych umiejętności.

pencil


Wiele osób pewnie pomyślało, że zupełnie bezsensownym jest dokładanie sobie jeszcze większej ilości dodatkowych zajęć w roku szkolnym. Ale co jeśli powiemy Wam, że dodatkowe zajęcia mogą łączyć przyjemne z pożytecznym i okazać się znakomitą formą relaksu, a przy okazji rozwinąć nasze umiejętności? Brzmi jak coś niemożliwego? No to słuchajcie!

Już we wrześniu bielska pracownia PENCIL startuje z szeroką ofertą kursów projektowych dla osób w każdym wieku. Kandydatów na wydziały architektury oraz kierunki projektowe (wzornictwo, grafika, architektura wnętrz) na ASP zainteresować może kurs rysunku odręcznego kompleksowo przygotowujący do egzaminów wstępnych na studia. Kurs trwa przez cały rok szkolny - zajęcia odbywają się w niewielkich grupach prowadzonych przez doświadczoną kadrę architektów oraz projektantów.

Dla osób pragnących zdobyć wiedzę teoretyczną do egzaminu maturalnego lub hobbystów dedykowany jest kurs historii sztuki prowadzony przez egzaminatora CKE. Nie zabraknie również kursów programów komputerowych - jednego z najważniejszych narzędzi każdego projektanta oraz inżyniera. Dla entuzjastów świata 3d przeznaczone są kursy programów firmy Autodesk takich jak 3ds Max, AutoCAD oraz Revit służących do modelowania, tworzenia rysunków technicznych jak i realistycznych wizualizacji. Osoby chcące zajmować się projektowaniem graficznym mogą natomiast skorzystać z kursów programów pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign.

Ubiegły rok szkolny został zwieńczony ogromnym sukcesem kursantów naszej pracowni. Możemy pochwalić się 100% zdawalnością na wydziały architektury. Nasi absolwenci w październiku bieżącego roku rozpoczynają studia na wydziałach architektury Politechniki Krakowskiej, Śląskiej, Łódzkiej oraz Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Co więcej - uzyskali bardzo wysokie wyniki i znaleźli się na szczytach list rankingowych.

Zapisy na zajęcia i kursy już się rozpoczęły - harmonogram oraz więcej dodatkowych informacji można znaleźć na stronie internetowej pracowni (www.kursypencil.pl). Jeśli nie jesteście pewni czy kursy są dla Was lub nadal się zastanawiacie - doskonałą okazją aby się przekonać będzie Dzień Otwarty Pracowni PENCIL zaplanowany na 3.09.2016r. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału - pracownia mieści się w jednym z bardziej rozpoznawalnych miejsc w Bielsku-Białej (Plac Chrobrego 1).

Harmonogram najważniejszych wydarzeń:

  • 3 września - Dzień Otwarty w Pracowni PENCIL
  • 10 września - Rozpoczęcie kursu rysunku i historii sztuki
  • 12 września - Rozpoczęcie kursu programu Autodesk 3ds Max
  • 14 września - Rozpoczęcie kursów programów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • 16 września - Rozpoczęcie kursu programu Autodesk AutoCAD


Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.kursypencil.pl

Kontakt:

Telefon - 504 728 325
Email - kontakt@kursypencil.pl

Adres pracowni:
Bielsko-Biała, Plac Chrobrego 1 (II piętro)pencil