Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 2613

Ukradli kamizelkę odblaskową, narzędzia i drobne przedmioty

W nocy policyjni wywiadowcy zatrzymali trzech nastolatków, którzy włamali się do samochodu na bielskiej ulicy Batorego i skradli jego wyposażenie. Włamywacze zostali zatrzymani dzięki informacji, przekazanej przez świadka tego zdarzenia. Za swój czyn odpowiedzą wkrótce przed sądem rodzinnym.

Tuż po północy sprawcy wyłamali drzwi w Fordzie i przedostali się do środka. Ich łupem padła kamizelka odblaskowa, narzędzia samochodowe oraz inne drobne przedmioty o wartości blisko 100 zł. Włamywaczy zauważył przypadkowy świadek, który natychmiast przekazał swoje spostrzeżenia oficerowi dyżurnemu bielskiej Policji.

Na miejsce skierowano policyjnych wywiadowców, którzy zatrzymali trzech młodych bielszczan w wieku od 14 do 16 lat. Stróże prawa odzyskali też skradzione przez nich mienie. Sprawcy trafili do policyjnej izby dziecka. O ich dalszym losie rozstrzygnie teraz sąd dla nieletnich.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.