bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 9450

17-latek ukradł portfel z bilonem w kwocie 2 złote. Wpadł w ręce policji

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej wspólnie ze strażnikami miejskimi zatrzymali 17-latka, który jest podejrzany o rozbój. Nastolatek zaatakował na ulicy 21-letniego mężczyznę. Uderzył go w twarz, skopał po całym ciele i skradł mu dokumenty oraz gotówkę. Zatrzymany przywłaszczył też laptopa, którego właścicielka zapomniała na przystanku autobusowym.

Wczoraj w nocy na ulicy Mostowej napastnik zaatakował młodego mężczyznę. Uderzył go w twarz, skopał po całym ciele i skradł mu portfel z dokumentami i bilonem w kwocie 2 zł. Policjanci poszukiwali sprawcy. Ustalili, że w przestępstwo to może być zamieszany 17-letni bielszczanin, który został zatrzymany. Policjanci odnaleźli przy nim laptopa o wartości ponad 3 tys. zł, którego przywłaszczył chwilę wcześniej na przystanku autobusowym przy ul. 3 Maja.

Śledczy znaleźli też skradzione dokumenty, które po nocnym rozboju porzucił w zaroślach na ul. Podwale. Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu. Za rozbój grozi mu do 12 lat za kratami. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokuratura i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.