Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 7880

Przebudują dwa skrzyżowania w mieście. Trzeba będzie zwolnić

Miejski Zarząd Dróg zlecił przebudowę dwóch skrzyżowań w Bielsku-Białej. Tarcze skrzyżowań zostaną wyniesione, przez co kierowcy podczas wjazdu na krzyżówkę będą musieli zdecydowanie zwolnić.

skrzyżowanie lotnicza zwardońśka
Skrzyżowanie ulicy Lotniczej z ulicą Zwardońską · fot. google.com


Przedmiotem zamówienia ogłoszonego przez Miejski Zarząd Dróg jest wprowadzenie elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego na wybranych ulicach w Bielsku-Białej, wymuszających ograniczenie prędkości w formie wyniesionej tarczy skrzyżowań ulic: Ks. Brzóski i Matowej w Bielsku-Białej oraz ulic: Zwardońskiej i Lotniczej w Bielsku-Białej.

Ponadto wybrany w przetargu wykonawca, firma ZRB-P Drotex z Bielska-Białej, została zobowiązana do wykonania progów spowalniających na ulicach Mrocznej, Odysei i Pod Kasztanem. Przebudowa skrzyżowań oraz montaż progów zwalniających musi się zakończyć w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy wykonawcy z Miejskim Zarządem Dróg.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.